Oferta lokalowa

Ulica: 1-GO MAJA 30
Powierzchnia: 52,56+ 36,m2
LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU MIESZKALNO-HANDLOWEGO. LOKAL POSIADA WITRYNĘ I DWA WEJŚCIA : GŁÓWNE ORAZ OD STRONY ZAPLECZA. DO LOKALU PRZYNALEŻĄ POMIESZCZENIA PIWNICZNE O POW. 36,16 M2. LOKAL WYPOSAŻONY W INSTALACJE C.O., WOD - KAN. Z ZIMNĄ WODĄ, ELEKTRYCZNĄ. MEDIA W LOKALU SĄ OPOMIAROWANE I ROZLICZANE. LOKAL MOŻE BYC PRZEZNACZONY NA DZIAŁALANOŚC HANDLOWO-USŁUGOWĄ.
Ulica: 1-GO MAJA 30
Powierzchnia: 80,24m2
LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU MIESZKALNO-HANDLOWEGO. LOKAL POSIADA WITRYNY I DWA WEJŚCIA : GŁÓWNE ORAZ OD STRONY ZAPLECZA. LOKAL WYPOSAŻONY W INSTALCJE C.O., WOD. KAN Z CIEPŁĄ I ZIMNĄ WODĄ, ELEKTRYCZNĄ. MEDIA W LOKALU OPOMIAROWANE I ROZLICZANE. LOKAL MOŻE BYC PRZEZNACZONY NA DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWĄ.
Ulica: WIGILIJNA 8-9
Powierzchnia: 159,34m2
LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWEGO Z JEDNYM WEJŚCIEM OD STRONY ULICY WIGILIJNEJ. LOKAL SKŁADA SIĘ Z SALI GŁÓWNEJ ORAZ ZAPLECZA KUCHENNEGO NA PARTERZE, ANTRESOLI ORAZ POMIESZCZEŃ W POZIOMIE PIWNICY. LOKAL PRZYSTOSOWANY DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GASTRONOMICZNEJ. W LOKALU ZNAJDUJE SIĘ INSTALACJA C.O., WOD.KAN. Z CIEPŁĄ I ZIMNA WODĄ, ELEKTRYCZNA. mEDIA W LOKALU SA OPOMIAROWANE I ROZLICZANE.

Szkolenia, uroczystości rodzinne

OFERTA WYNAJMU

 

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „SIELANKA”

zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu dwóch sal w Świetlicy Osiedlowej przy ul. Płk. Dąbka 64 w Elblągu.  Obiekt mieści się w centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczony na organizację konferencji, szkoleń, zebrań, itp. oraz uroczystości rodzinnych.

Oferujemy do dyspozycji dwie sale. Jedna z nich o powierzchni około 190 m2, przeznaczona do 100 osób, druga o powierzchni około 90 m2 do 50 osób. Obydwie sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran, opuszczane rolety na oknach, telewizor z naziemną tv, naturalne światło, oświetlenie sufitowe, klimatyzacja, ogrzewanie miejskie, stoły oraz krzesła tapicerowane.  Oferowane do wynajmu sale znajdują się na I piętrze pawilonu z wejściem od strony bezpłatnego parkingu z miejscami postojowymi. W obiekcie zainstalowana została winda osobowa ułatwiająca dostęp do pomieszczeń osobom niepełnosprawnym. Bezpośrednio przy salach znajdują się odrębnie toalety damska i męska.

Na tej samej kondygnacji znajduje się pomieszczenie kuchenne wyposażone w zastawę kawową, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową oraz kuchenkę elektryczną. Istnieje możliwość samodzielnego przygotowania i odgrzania napoi i posiłków bądź zamówienia obsługi cateringowej.

 

  WARUNKI WYNAJMU

 Wynajmem komercyjnym objęte mogą być zarówno dni powszednie od godz. 8:00 do 15:00 jak i dni wolne od pracy tj. sobota-niedziela.

 Wynajem Świetlicy w dni powszednie z przeznaczeniem na konferencje, szkolenia itp.

1 godz. – 100 zł

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i straty) podlegającej zwrotowi.

Wynajem Świetlicy dla członków Spółdzielni w dni wolne z przeznaczeniem na uroczystości rodzinne

Uroczystości rodzinne – 250 zł

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i starty) podlegającej zwrotowi.

Wynajem Świetlicy dla pozostałych osób Spółdzielni w dni wolne z przeznaczeniem na uroczystości rodzinne.

Uroczystości rodzinne – 350 zł.

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i straty) podlegającej zwrotowi.

 

Pobierz pełną ofertę wynajmu

Pobierz wniosek o wynajem